Oferty

Skorzystaj z naszych usług !

Detailingowe mycie auta

W przypadku defektów lakieru większośc z nich(aż 90%) jest spowodowana nieprawodłowym myciem samochodu. Profesjonalne mycie jest dokładnym, wieloetapowym procesem który znacznie różni się od zwykłego mycia pojazdu w myjni. Jeżeli chcemy utrzymać lakier w bardzo dobrym stanie to jest to zabieg niezbędny. Profesjonalne mycie auta jest dedykowane dla pojazdów zarówno nowych oraz tych, które przeszły już renowację i zabezpieczenie lakieru. Podczas mycia detailingowego korzystamy ze specjalnych pędzelków z naturalnym włosiem, rękawic z wełny merynosa(najdelikatniejsza, naturalna wełna) oraz z dwóch wiader z separatorami zanieczyszczeń. Pozwala nam to uniknąć powstawania nowych rys. Auto jest później suszone ręcznikiem z mikrowłókien. Wszystkie kosmetyki, które stosujemy do bezpiecznego mycia mają neutralne pH oraz nie ingerują w powłoki, którymi samochód jest zabezpieczony. Po skończonym zabiegu mycia zabezpieczamy pojazd odpowiednio dobranym quick detailerem. Dzięki temu polepszamy połysk i głębię powłoki lakierniczej oraz zwiększamy hydrofobowość.

Czyszczenie i renowacja wnętrza

Wnętrze samochodu jest również ważne, co karoseria dlatego regularne czyszczenie tapicerki jest niezwykle istotne. Bez wątpienia podróżowanie w czystym samochodzie jest przyjemniejsze i bardziej komfortowe. To samo zresztą mogą powiedzieć podróżujący z nami pasażerowie. Niestety, w każdym samochodzie po jakimś czasie materiały, jak i tworzywa sztuczne samoistnie ulegają zniszczeniu. Stają się brzydkie, szarzeją, mają nieprzyjemny zapach. Jeśli jednak regularnie będziemy dbać o czyszczenie i pranie tapicerki samochodowej, to zapomnimy o tych problemach, a korzystanie z samochodu będzie o wiele przyjemniejsze. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług. Wykonamy dla Państwa kompleksowy detailing wnętrza. Dzięki tej usłudze dokładnie wyczyścimy tapicerkę oraz wnętrze Państwa samochodu. Zadbamy o najmniejsze detale, do których ciężko się dostać, dokładnie wyczyścimy przestrzenie między fotelami, różnego rodzaju schowki, kratki wentylacyjne, obudowy pasów i wszystkie trudno dostępne miejsca. Wszystkie powierzchnie, takie jak deska rozdzielcza dokładnie umyjemy i zakonserwujemy specjalną powłoką oraz dodatkowo odtłuścimy szyby. Dodatkowo dzięki ozonowaniu łatwo pozbyć się nieznośnych bakterii, grzybów, roztoczy, które są odpowiedzialne za nieprzyjemny zapach z wnętrza samochodu. Nikt nie lubi, jak w aucie unosi się stęchły zapach powodujący, że przebywanie w takim miejscu jest udręką. Usługa ozonowania to zdecydowanie dobra opcja dla alergików oraz osób podróżujących z dziećmi lub zwierzętami. 

Powłoki ceramiczne

Spośród form zabezpieczenia lakieru samochodowego jako najtrwalsze można wyróżnić powłoki kwarcowe oraz powłoki ceramiczne. Formy te są polecane klientom z nowymi samochodami bądź z samochodami z bardzo dobrym stanem lakieru np. po dopiero co przeprowadzonej korekcie. Jeżeli taka korekta nie była jeszcze stosowana zalecamy jej wcześniejsze przeprowadzenie. Dzięki zabezpieczeniu lakieru powłoką kwarcową i powłoką ceramiczną będziemy mogli znacznie dłużej cieszyć się jego nieskazitelnym wyglądem. Powłoki kwarcowe oraz ceramiczne zabezpieczają samochód nie tylko przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi takimi jak kwaśny deszcz, sól drogowa, promieniowanie UV, ptasie odchody czy pozostałości po owadach. Dzięki nim samochód znacznie dłużej pozostaje czysty i łatwiej go doprowadzić do porządku jeżeli już się zabrudzi, ale również redukują powstawanie mikrozarysowań na lakierze, które są powodowane brakiem odpowiedniej pielęgnacji.

Woskowanie wysokiej klasy woskami

Wosk jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej klasycznych metod ochrony lakieru. Odpowiednie woskowaniu samochodu poprawi głębię koloru Twojego samochodu, i sprawi, że auto będzie wyglądało świeżo, a lakier pięknie mieni się w słońcu. Wosk również jest skuteczną metodą zabezpieczania lakieru przed zniszczeniem przez warunki pogodowe oraz ułatwia regularną pielęgnację karoserii. Powłoka lakiernicza jest znacznie lepiej chroniona ponieważ brud nie ma z nią bezpośredniej czystości. Profesjonalne woskowanie samochodu pozwala również na dużo łatwiejsze mycie auta, ponieważ podczas mycia woda jest zrzucana w postaci kropli, a nie tafli wody. Dzięki temu suszenie auta jest o wiele łatwiejsze.

PRS SYSTEM-punktowa naprawa otarć, zarysowań lakieru

PRS System to nowoczesna i skuteczna metoda punktowej naprawy otarć, zarysowań i innych uszkodzeń lakieru samochodowego. Dzięki tej innowacyjnej technologii nasza firma oferuje możliwość naprawy uszkodzeń bez konieczności demontażu i malowania całego elementu. Usługa ta, wykonywana jest do kilku godzin, co pozwala zaoszczędzić czas.

Nasi specjaliści posiadają wiedzę i doświadczenie, które umożliwiają dokładne odwzorowanie koloru lakieru i zapewnienie doskonałego efektu estetycznego. PRS System pozwala również na usunięcie zarysowań i otarć bez konieczności malowania całej powierzchni, co jest bardziej ekologiczne i ekonomiczne.

Renowacja skóry oraz kierownic skórzanych

W przypadku skóry i kierownic skórzanych, renowacja może obejmować usuwanie zniszczeń, takich jak rysy, przetarcia i plamy. Usługa ta polega na przywróceniu oryginalnego wyglądu i stanu tapicerki i kierownicy wykonanej z naturalnej skóry, poprzez malowanie i zabezpieczenie wysokiej klasy woskami. Skóra, która posiada wytarcia lub ubytki w farbie, szybko ulega degradacji. Jeśli mamy widoczne uszkodzenia, oznacza to, że warstwa lakieru, która ma chronić tapicerkę, została uszkodzona. W krótkim czasie dochodzi do kompletnego zniszczenia boczku. Dlatego bardzo ważne jest, aby powstające uszkodzenia jak najszybciej zabezpieczyć. Nie tylko pozwoli to podnieść wartości estetyczne tapicerki, ale również zapewni nam bezpiecznie użytkowanie foteli jeszcze przez długi czas. Auto Spa Detailing Żory zajmuje się kompletną renowacją skór, tzn. naprawą pęknięć, rozdarć oraz ponownym jej lakierowaniem.

Korekta lakieru

Jednoetapowa korekta lakieru. Jednoetapowa korekta lakieru jest to podstawowa renowacja, która usuwa niewielkie defekty z powłoki lakierniczej. Nadaje ona naszemu lakierowi głębię koloru i połysk. Jednoetapową korektę polecamy osobom, których lakier utrzymywany jest w bardzo dobrym stanie oraz jako element przygotowujący pod bardziej trwałe powłoki ochronne takie jak woski, ceramika czy folie. Polerowanie lakieru będzie wtedy tylko dodatkowym zabiegiem. Wariant polecamy również klientom, którzy chcą przygotować swój samochód przed sprzedażą. Dzięki polerowaniu samochodu możemy w krótkim czasie i przy niskich kosztach podnieść walory estetyczne auta. Jednoetapową korektę lakieru, usunięcie hologramów, pogłębienie koloru. Usuwamy przy tym zabiegu do 60% rys. Przy tym uzyskujemy lustrzane odbicie.

Wieloetapowa korekta lakieru. Wieloetapowa korekta jest procesem pełnej korekty lakieru. Dzięki tej metodzie polerowania samochodu możemy usunąć wszystkie defekty dolegające powłoce lakierniczej naszego auta. Są to między innymi głębsze rysy, oksydacje, hologramy, zmatowienia czy swirle. Auto po wykonanym zabiegu polerowania lakieru wygląda często lepiej niż w dniu wyjazdu z salonu. Zapraszamy na pełną korektę lakieru do naszego studia. Przy tym zabiegu usuwamy do 90%-95% rys i mikrouszkodzeń. Samochód dostaje drugie życie które jest nieskazitelne oraz ma bardzo duży połysk.

Folia PPF

Głównym zamysłem wprowadzenia folii ochronnych na rynek, było zachowanie nowości lakieru przez co najmniej kilka lat. Samochód po oklejeniu, nie traci na wyglądzie, a co więcej, folia pogłębia jego kolor i podbija połysk. Folie ochronne, stanowią realną tarczę, chroniącą lakier i inne elementy przed zarysowaniami, odpryskami oraz zmatowieniami. Są też odporne na chemię samochodową i większość rozpuszczalników. Dodatkowo, przy wyborze folii samoregenerującej, drobne zarysowania zabliźniają się pod wpływem ciepła. Wystarczy wystawić folię na słońce, polać ciepłą wodą lub zagrzać za pomocą opalarki, a rysy zaczynają zanikać w oczach.

Polerowanie lamp

Usługa polerowania lamp samochodowych jest procesem, który ma na celu przywrócenie oryginalnego wyglądu lamp samochodowych, które z biegiem czasu mogą matowieć, żółknąć lub pokrywać się zarysowaniami. Proces ten składa się z kilku etapów, w tym: oczyszczenie powierzchni lamp samochodowych, polerowanie powierzchni, zabezpieczenie powierzchni powłoką ceramiczną lub folią PPF. Korzyści wynikające z usługi polerowania lamp samochodowych to poprawa widoczności, poprawa wyglądu samochodu, zwiększenie wartości rynkowej samochodu, ochrona lamp przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi i oszczędność pieniędzy w porównaniu z wymianą lamp na nowe. Warto zauważyć, że usługa polerowania lamp samochodowych powinna być wykonywana przez specjalistów w zakresie detailingu samochodowego, którzy dysponują odpowiednim sprzętem i wiedzą techniczną w zakresie polerowania reflektorów.

Skorzystaj z naszych usług już teraz !